
Свердло по бетону (Бур), SDS MAX з 2 пругами AEG, Ø= 35 мм, l= 570/510мм
2 299 ₴
- В наявності
- Код: ASDS35570
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд AEG
Діаметр 35 (мм)
Загальна довжина 570 (мм)
Робоча довжина 510 (мм)
Конструкція фрези Fast Drilling-2 пропонує користувачам швидке свердління завдяки великим вхідним щілинам біля наконечника.
Довговічність - 2 ріжучі твердосплавні головки для додаткової міцності та довговічності.
Точність - дизайн з однією канавкою для точного свердління
Хвостовик SDS Max для використання зі свердлами SDS Max
Бур SDS-max ASDS35570 (35x570 мм) AEG 4932479299 призначений для перфораторів із системою кріплення SDS-max.
Застосовується для свердління наскрізних/глухих отворів у бетоні, цегли, блоковій кладці, камені.
Забезпечує ідеально круглі отвори для надійної фіксації кріплення.
Конструкція бура розрахована на високі навантаження.
Тіло бура виготовлено із спеціального сплаву та забезпечує високу стійкість до зламу.
Геометрія бура розрахована для максимального зниження вібрації під час роботи.
Оптимальна передача удару дозволяє максимально ефективно використовувати перфоратори.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина робочої частини | 510 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 570 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴

