![Стрічки зелені поліетиленові FLO; 23 м х 11 мм х 0,12 мм, 20 рул. для тапенера 88830 [25], фото 1](https://images.prom.ua/4568549982_strichki-zeleni-polietilenovi.jpg)
Стрічки зелені поліетиленові FLO; 23 м х 11 мм х 0,12 мм, 20 рул. для тапенера 88830 [25]
306 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 88831
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садова стрічка для стрічки 88830. Також може використовуватися для захисту рослин після щеплення. матеріал: ПЕ довжина: 23 м ширина 11 мм товщина: 0,12 мм зелений колір
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Діаметр | 7.3 мм |
| Тип | Стрічка для підв'язки |
| Ширина | 11 мм |
| Глибина | 0.12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 230 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴

![Стрічки зелені поліетиленові FLO; 23 м х 11 мм х 0,12 мм, 20 рул. для тапенера 88830 [25], фото 2](https://images.prom.ua/4568549983_w159_h159_strichki-zeleni-polietilenovi.jpg)
