
Пальник газовий VIROK з різьбовий (7/16) з'єднанням. Piezo, ceramic.
374 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V198
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд VIROK
Артикул 44V198
Вага нетто: 109 г
Розмір: 150х60х45 мм
Діаметр сопла: 20 мм
Довжина сопла: 64 мм
Матеріал сопла: SS(нержавіюча сталь)
Матеріал продукту: латунь + алюміній + цинковий сплав + нержавіюча сталь + пластик
Тип роз'єму: різьбовий
Паливо: газ бутан
Вітрата: 94,6 г/рік; 1,3 кВт
Температура: 1300_ °C
Розпалювання: п'єзорозпал
Перемикач газового регулятора: є
Контролер регулювання полум'я: немає
Циклонна насадка: немає
Керамічний захист сопла: є
Антифакельна система (вільне обертання на 360°): немає
Пальник газовий 44V198 від Virok з різьбовим з'єднанням є інструментом загального призначення. Може використовуватися для завдань нагрівання пластикових елементів для подальшої деформації;
зварювання і плавка сплавів з кольорових металів; обробки зварних швів; прогрівання замерзлих і заледенілих труб; розпалювання вогню каміна, багаття або мангала; інших операцій, пов'язаних з термообробкою.
Особливостями конструкції є наявність пьезо підпалу і керамічного сопла. Пальник забезпечує надійну стабільну роботу. Зручна ручка дозволяє працювати практично в будь-якому положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.109 кг |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Номінальна потужність | 1.3 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Витратуа газового палива | 94.6 г/год |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Плита | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна | 1.3 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴

