![Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo,[50/4], фото 1](https://images.prom.ua/6485554410_palnik-gazovij-virok.jpg)
Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo,[50/4]
286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V190
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд VIROK Артикул 44V190 Вага нетто: 113 г Розмір: 150х60х50 мм Діаметр сопла: 20 мм Довжина сопла: 61,5 мм Матеріал сопла: SS(нержавіюча сталь) Матеріал продукту: латунь + алюміній + цинковий сплав + нержавіюча сталь + пластик Тип роз'єму: різьбовим Паливо: газ бутан Вітрата: 94,6 г/рік; 1,3 кВт Температура: 1300_ °C Розпалювання: п'єзо підпал Перемикач газового регулятора: є Контролер регулювання полум'я: немає Циклонна насадка: немає Керамічний захист сопла: немає Антифакельна система (вільне обертання на 360°): немає Пальник Virok з різьбовим з'єднанням з п'єзо підпалом для зручного використання в побуті, підійде і для туристичних походів. Зручне встановлення одноразових балонів різної ваги з різьбовим з'єднанням. Має компактний розмір, невелику вагу, а також простоту в експлуатації. Максимальна температура полум'я становить 1300 °С. Може використовуватися для завдань: нагрівання пластикових елементів для подальшої деформації; зварювання і плавка сплавів з кольорових металів; обробки зварних швів; прогрівання замерзлих і заледенілих труб; розпалювання вогню каміна, багаття або мангала; інших операцій, пов'язаних з термообробкою. Переваги Простий, компактний, легкий і дуже зручний в експлуатації газовий пальник. Наявність п'єзопідпалу і відносно проста конструкція забезпечують цій моделі високу надійність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.113 кг |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Номінальна потужність | 1.3 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Витратуа газового палива | 94.6 г/год |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Плита | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна | 1.3 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴

