![Полотно по дереву до шаблевої пили HCS YATO: прямий різ, 230x 45 мм, t= 1,2 мм, 6 зубів/1" [10/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568520950_polotno-po-derevu.jpg)
Полотно по дереву до шаблевої пили HCS YATO: прямий різ, 230x 45 мм, t= 1,2 мм, 6 зубів/1" [10/100]
153 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-33971
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно по дереву до шаблевої пили HCS YATO: прямий різ, 230x 45 мм, t= 1,2 мм, 6 зубів/1" [10/100]
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 230 мм |
| Призначення полотна | Садова пила |
| Застосування полотна | Дерево |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
| Крок зубів | 6 мм |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴

