
Набір головок торцевих наскрізних SPLINE YATO: квадрат 1/4", М4.5- М13 з обладунками
1 252 ₴
- В наявності
- Код: YT-38650
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір з 29 елементів призначений для роботи в автомеханіці, промисловості та побуті.
виготовлені з міцної сталі S2 і CrV
тріскачка на 72 зуба
шестигранний шліцевий гніздо
тримач інструменту: 1/4" (6,3 мм)
У комплекті:
розетки: 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм
тріскачка: 1/4"
ручка
розширення 100 мм
Перехідник 1/4".
карданний шарнір
швидкозчіпний пристрій
прохідне розширення
тримач біт
насадки: PH1, PH2, PZ1, PZ2, FD 4, 5, 7 мм, T10, T15, T20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Тип інструмента | торцева головка |
| Оміднений інструмент | True |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 4.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 252 ₴




