
Дриль-міксер 3 в 1 YATO електромер 230В, 1200Вт, патрон М14 для вставок Ø= 3-16 мм, мішалка Ø≤ 130мм
3 646 ₴
- В наявності
- Код: YT-82055
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Дриль-міксер 3 в 1 електромір 230В (1200Вт) патрон М14 для вставок Ø3-16 мм (Ø 130 мм) Yato YT-82055
Потужний розчинозмішувач, який також відмінно підходить для свердління деревини великими шнеками та загортання шурупів до 10 мм/400 мм із наконечником T40.
- перемикач напрямку обертання та регульована швидкість дозволяють викручувати шурупи, свердлити метал ялинковими свердлами або свердлити за допомогою штатива;
- міцна та зручна конструкція гарантує довговічність та універсальність використання;
- металева рукоятка 16 мм може працювати з дуже широким спектром аксесуарів: насадки для змішування, біти та подовжувачі, свердла по металу, шнеки по дереву, кільцеві пилки.
Технічні характеристики YT-82055
| Виробник | Yato |
| Оборки, об./хв | 0-1000 |
| Розмір різьби | М14 |
| Розмір утримувача інструменту, мм | 3-16 |
| Вага, кг | 3,5 |
| Напруга | 220-230 В змінного струму |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Довжина кабелю, м | 3 |
| Рівень безпеки | IPX0 |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Клас електричної ізоляції | ІІ |
| Функції | змішування | свердління | загвинчування |
| Перемикач напряму обертання | є |
| Діаметр міксера, мм | 130 |
| Електронне регулювання швидкості | є |
| Діаметр свердління сталі, мм | 16 |
| Діаметр свердління у дереві, мм | 40 |
| Діаметр шурупа в дереві, мм | 40 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 1000 об/хв |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Функція міксер | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Споживана потужність | 1200 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 646 ₴



