![Шліфмашина ексцентрикова мережева YATO; 230 В, 350 Вт, платформа — Ø = 150 мм, 4000-10000 об./хв, 5 мм [6], фото 1](https://images.prom.ua/5954475526_shlifmashina-ekstsentrikova-merezheva.jpg)
Шліфмашина ексцентрикова мережева YATO; 230 В, 350 Вт, платформа — Ø = 150 мм, 4000-10000 об./хв, 5 мм [6]
8 178 ₴
- В наявності
- Код: YT-82206
- +380 (73) 606-74-38
Ексцентрикова шліфувальна машина 150мм 350Вт з регульованою швидкістю 4000-10000об./хв. Шліфувальна лапка інструменту одночасно обертається і коливається, завдяки чому він швидко і якісно видаляє старі шари і вирівнює поверхню. Додаткова інформація: призначений для видалення з поверхні шарів фарби, лаку, шпаклівки та іржі регулювання швидкості можливість підключення пилососа 3 м кабелю в комплекті: лист наждачного паперу і ключ для монтажу і демонтажу диска
Опис
Шліфмашина ексцентрикова мережева 230 В (350 Вт) платформа-Ø=150 мм (4000-10000 об/хв) 5 мм Yato YT-82206
Шліфувальна машина потужністю 350 Вт з регульованою швидкістю ідеально підходить для видалення фарби, лаку та іржі з дерев'яних поверхонь. Шліфувальна ніжка інструменту одночасно обертається і коливається, завдяки чому він швидко та ефективно видаляє старі шари та вирівнює поверхню.
Технічіні характеристики YT-82206
| Виробник | Yato |
| Обороти, об/хв | 4000-10000 |
| Вага, кг | 1,37 |
| Напруга | 220-240 В змінного струму |
| Потужність, Вт | 350 |
| Довжина шнура, м | 3 |
| Рівень безпеки | IP20 |
| Частота | 50/60 Гц |
| Клас електричної ізоляції | II |
| Електронне регулювання швидкості | так |
| Діаметр дисків наждачного папера, мм | 150 |
| Ексцентрик, мм | 5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 178 ₴

![Шліфмашина ексцентрикова мережева YATO; 230 В, 350 Вт, платформа — Ø = 150 мм, 4000-10000 об./хв, 5 мм [6], фото 2](https://images.prom.ua/5954475527_w159_h159_shlifmashina-ekstsentrikova-merezheva.jpg)
![Шліфмашина ексцентрикова мережева YATO; 230 В, 350 Вт, платформа — Ø = 150 мм, 4000-10000 об./хв, 5 мм [6], фото 3](https://images.prom.ua/5954475528_w159_h159_shlifmashina-ekstsentrikova-merezheva.jpg)
![Шліфмашина ексцентрикова мережева YATO; 230 В, 350 Вт, платформа — Ø = 150 мм, 4000-10000 об./хв, 5 мм [6], фото 4](https://images.prom.ua/5954475529_w159_h159_shlifmashina-ekstsentrikova-merezheva.jpg)
