![Пила ланцюгова акумуляторна YATO : 18 В Li-Ion 2 АГод, шина- 4"/10 см [4], фото 1](https://images.prom.ua/5954475481_pila-lantsyugova-akumulyatorna.jpg)
Пила ланцюгова акумуляторна YATO : 18 В Li-Ion 2 АГод, шина- 4"/10 см [4]
3 547 ₴
- В наявності
- Код: YT-828135
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика, зручна акумуляторна пила на 18 В, призначена для різання деревини під час садових і покрівельних робіт. Ідеально підходить для швидкої обрізки гілок дерев, кущів, деревної тріски, різання елементів садової архітектури. шина і ланцюг: 4" (довжина 100 мм) Крок ланцюга: 7,62 мм (0,3 дюйма) кількість ланок 26 шт. ширина ланцюга 1,1 мм (0,043') ведуче колесо 6 зубів х 7,62 мм швидкість ланцюга: 4,8 м/с швидкість обертання: 3200 об/хв захист від випадкового запуску індикатор заряду акумулятора м'яка зручна ручка вага: 1,1 кг в комплекті: пильний ланцюг, захисний кожух шини, акумулятор 2 Ач, швидкий зарядний пристрій (1 год для акумуляторів 2 Ач) також доступна версія без акумулятора та зарядного пристрою YT-828136
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шини | 100 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крок ланцюга | 0.325" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 547 ₴

![Пила ланцюгова акумуляторна YATO : 18 В Li-Ion 2 АГод, шина- 4"/10 см [4], фото 2](https://images.prom.ua/5954475482_w159_h159_pila-lantsyugova-akumulyatorna.jpg)
![Пила ланцюгова акумуляторна YATO : 18 В Li-Ion 2 АГод, шина- 4"/10 см [4], фото 3](https://images.prom.ua/5954475483_w159_h159_pila-lantsyugova-akumulyatorna.jpg)
![Пила ланцюгова акумуляторна YATO : 18 В Li-Ion 2 АГод, шина- 4"/10 см [4], фото 4](https://images.prom.ua/5954475484_w159_h159_pila-lantsyugova-akumulyatorna.jpg)
![Пила ланцюгова акумуляторна YATO : 18 В Li-Ion 2 АГод, шина- 4"/10 см [4], фото 5](https://images.prom.ua/5954475485_w159_h159_pila-lantsyugova-akumulyatorna.jpg)
