
Свердло по бетонІ, камінні SDS+ з 2 пругами AEG, Ø= 22 мм, l= 460/365 мм
352 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: AAKSDS22460
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бури німецького виробника AEG серії AAKSDS мають високу якість та доступну ціну. Призначені для роботи з будь-якими перфораторами, що мають патрон стандарту SDS-PLUS.
Робочий матеріал: цегла, бетон, камінь. Не рекомендується використовувати дані бури для роботи з армованим бетоном.
Якщо Вам потрібні декалька різних розмірів даних бурів - ви можете не гаяти час та зробити замовлення на цей товар, а наші співробітники підберуть список необхідного вам товару.
Конструкція ріжучої головки Fast Drilling-2 пропонує користувачам швидке свердління завдяки великим вхідним щілинам біля наконечника
Довговічність - 2 ріжучі твердосплавні головки для додаткової міцності та довговічності
Точність - форма бура з однією канавкою для точного свердління
Хвостовик SDS-PLUS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина робочої частини | 365 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴

