
Свердло по бетонІ, камінні SDS+ з 2 пругами AEG, Ø= 18 мм, l= 460/365 мм
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: AAKSDS18460
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ефективність - конструкція з двома різальними кромками забезпечує високу швидкість свердління.
Надійність - твердосплавний наконечник із двома різальними кромками забезпечує тривалий термін служби.
Акуратність - конструкція шнека з однією канавкою гарантує акуратне свердління
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина робочої частини | 365 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

