![Набір головок торцевих з насадками SPLINE YATO до квадрату 1/2". М5-М16, l= 55-200 мм, 26 елем. [3], фото 1](https://images.prom.ua/4568588016_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих з насадками SPLINE YATO до квадрату 1/2". М5-М16, l= 55-200 мм, 26 елем. [3]
2 463 ₴
- В наявності
- Код: YT-77542
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Набір біт впресованих в головку 1/2" SPLINE (М5-М16) l= 55-200 мм 26 ел. Yato YT-77542
Набір із 26 ключів SPLINE, призначених для відкручування гвинтів. Використовується для обслуговування автомобілів, будівельної, виробничої та сільськогосподарської техніки.
Опис YT-77542:
- матеріал: S2 та CrV;
- матова хромована поверхня;
- розміри:
- довжина 55 мм: М5, М6, М8, М10, М12, М14, М16;
- довжина 100 мм: М5, М6, М8, М9, М10, М12, М14;
- довжина 140 мм: М5, М6, М8, М10, М12, М14;
- довжина 200 мм: М8, М10, М12, М14;
- тримач інструменту: 1/2 дюйми (12,7 мм);
- упакований у зручний чемодан.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Розмір min | 5 мм |
| Оміднений інструмент | Так |
| Кількість в наборі | 26 шт. |
| Розмір max | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 463 ₴

