Пакети для вакуумного пакування, 300х 400 мм, 100 шт.
Пакети 300х400 мм для вакуумних пакувальних машин, комплект 100 шт. Код товару YG-09334.
Застосування пакетів дає змогу герметично упаковувати продукти без доступу кисню або в модифікованій атмосфері (МГС), продовжуючи термін їхньої придатності. Вони ідеально підходять для заморожування сезонних продуктів, напівфабрикатів тощо. Пакети виготовлені з високоякісного 2-шарового матеріалу загальною товщиною 70 мкм: зовнішній шар із міцного зносостійкого поліаміду, що гарантує герметичність; внутрішній шар із поліетилену, призначений для контакту з харчовими продуктами. Матеріал не містить шкідливого BPA і стійкий до УФ-променів.
Характеристики
- Розмір пакета: 300 х 400 мм
- Товщина: 70 мкм
- Кількість у пакунку: 100 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 300 мм |
| Тип | Пакет |
| Основні | |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
| Колір | Сріблястий |
| Товщина | 70 мм |
| Малюнки та написи | Без малюнків та написів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 478 ₴


