Підставка відкрита для фрезерного столу 98600W. Зроблена зі сталевого профілю, оснащена ніжками, що регулюються, з гумовими накладками. Розміри (ДхШхВ) – 560х370х365 мм, вага – 6 кг. Особливості: Корпус із чавунного лиття Два Т-подібні пази Два прорізи для кріплення фрезерного упору Гвинти для регулювання висоти (рівня) пластини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Польща |
| Конструкція столу | Збірно-розбірна |
| Тип меблів | стелаж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 365 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 086 ₴









