![Зарядний прилад з LCD дисплеєм від мережі230В YATO до акумулят 12V; 2, 6,10,15 А, макс. 300AГод [8], фото 1](https://images.prom.ua/5954457626_zaryadnij-prilad-z.jpg)
Зарядний прилад з LCD дисплеєм від мережі230В YATO до акумулят 12V; 2, 6,10,15 А, макс. 300AГод [8]
4 040 ₴
- В наявності
- Код: YT-83037
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Електронний зарядний пристрій YT-83037 - професійний пристрій для заряджання акумуляторів 12 В мотоциклів, легкових автомобілів та мікроавтобусів, тракторів та моторних човнів. Вони дозволяють заряджати так звані рідкі батареї, гелеві батареї, батареї AGM, EFB і MF.
Опис YT-83037:
- функція підтримання правильної напруги в акумуляторах; працюючих у режимі спокою – консерваційна зарядка;
- захист від короткого замикання;
- захист від перезарядження акумулятора;
- чистий екран;
- високочастотний мікропроцесор.
Рекомендується для акумуляторів ємністю до 300 Ач. Також є розетка (прикурювач). Має вбудовану функцію підтримки заряджання струмом 20 А протягом 300 секунд.
Технічні характеристики YT-83037
| Виробник | Yato |
| Напруга | 220-240 В змінного струму |
| Рівень безпеки | IP20 |
| Місткість батареї, Ач | 2-300 |
| Частота | 50-60 Гц |
| Напруга заряджання | 12 В постійного струму |
| Тип батареї | мокрий | гель | AGM | EFB | MF |
| Зарядний струм | 06.02.10.15 / БУСТ - 20 О. |
| Мікропроцесор | да |
| Мережевий струм, А | 2.5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 2.5 А |
| Колір | Чорний |
| Напруга живильної мережі | 220 В, 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 040 ₴

