Фрезерно-свердлильний верстат JET JMD-X2S DRO 50000068M 230В - якісне та надійне обладнання для обробки металевих заготовок. Функціональність верстата включає нарізання різьблення аж до М12. Плавне регулювання швидкостей дозволяє підібрати оптимальні оберти. Робочий стіл переміщається по двох осях, оснащений трьома Т-подібними пазами для кріплення лещат. Максимальний діаметр свердління для сталі становить 20 мм, для чавуну – 22 мм. Безколекторний двигун має потужність 750 Вт. У комплекті зі верстатом поставляється також набір інструментів для обслуговування та ПУ з електронною індикацією частоти обертання шпинделя. Верстат оснащений зрозумілою панеллю управління та зручними рукоятками. Маса верстата становить 110 кілограмів, що дозволяє використовувати його як настільне обладнання. Тумба не входить до комплекту постачання. Технічні характеристики верстата JET JMD-X2S DRO Напруга 220 В Потужність (Вт) 750 Розмір робочого столу 595х140 мм Вага нетто 110 кг Поздовжній хід робочого столу 394 мм Поперечний хід робочого столу 185 мм Max діаметр свердла 22 мм Max діаметр торцевого фрезерування 50 мм Відстань шпиндель-стіл 340 мм Розмір Т-подібного паза 12 мм Відстань шпиндель-стійка 190 мм Точна подача шпинделя ні Матеріал обробки метал Max частота обертання шпинделя 2000 об/хв Система подачі СОЖ ні Max діаметр кінцевого фрезерування 16 мм Посадка патрона B16 Конус шпинделя МК-3 Пристрій цифрової індикації (УЦІ) є Габарити без упаковки 725x620x880 мм Min частота обертання 40 об/хв Чавунний корпус Цифрова індикація вильоту пінолі Можливість нарізання різьблення Плавне регулювання обертання шпинделя Фрезерно-свердлильний верстат JMD-X2S вJET призначений для свердління заготовок з різних сортів сталі та сплавів, обробки за допомогою фрези зовнішніх та внутрішніх поверхонь деталей будь-якої складності, а також нарізування різьблення. Верстат орієнтований на невеликі підприємства, що випускають штучну або дрібносерійну продукцію широкого асортименту. Також він буде цікавий тим замовникам, кому не потрібне потокове виробництво: ремонтним майстерням, конструкторським бюро, автомобільним сервісам, приватним майстрам та іншим замовникам. Максимальний діаметр свердління, з яким впорається JET JMD-X2S – 20 мм (М12), максимальний діаметр торцевої фрези – 50 мм, кінцевий – 16мм. Відстань шпиндель-стійка у даної моделі становить 190 мм, шпиндель-стіл 75-340 мм. Розміри столу відповідають класу обладнання: 595 х 140 мм, хід столу – 394х185 мм. Стіл має хрестоподібні напрямні типу "ластівчин хвіст", у міру зношування передбачена можливість підтягування клина. JMD-X2S практично повністю виконаний з чавуну, що дозволяє ефективно гасити вібрації за різних режимів роботи. Перевага JMD-X2S – можливість нарізування різьблення. Для цього на ручці управління вильотом пінолі передбачена кнопка, що запускає реверс. Реверс гарантує якість різьблення, що нарізається, і зводить до мінімуму ймовірність зламати мічик. Крім того, передбачена можливість мікроподачі вильоту пінолі, це забезпечує особливо точне фрезерування або свердління на задану глибину. Верстат поставляється в гарній комплектації, до неї входять затискна тяга М10, свердлильний патрон B16 з оправкою, затискач від 1 до 13 мм, захисний екран, пульт управління з індикацією частоти обертання, цифровий індикатор переміщення пінолі та набір інструментів для обслуговування.
Технічні характеристики JMD-X2S
| Виробник | JET |
| Напруга, В | 230 |
| Максимальний діаметр свердління сталь, мм | 20 |
| Максимальний діаметр свердління чавун, мм | 22 |
| Максимальний діаметр торцевої фрези, мм | 50 |
| Максимальний діаметр кінцевої фрези, мм | 16 |
| Максимальний діаметр нарізати різьблення, мм | М12 |
| Свердлильний патрон | 1-13 |
| Частота обертання вертикального шпинделя, об/хв | 40 - 2000 |
| Кількість швидкостей вертикального шпинделя, шт. | плавно |
| Хід пінолі шпинделя, мм | 70 |
| Діаметр пінолі, мм | 60 |
| Шомпол | М12 |
| Конус вертикального шпинделя | МК-3 |
| Відстань від вертикального шпинделя до стола, мм | 75 - 340 |
| Відстань від вертикального шпинделя до стійки, мм | 190 |
| Розмір столу за віссю X і Y, мм | 595 x 140 |
| Хід столу по осі X і Y, мм | 394 x 185 |
| Хід голови по осі Z, мм | 290 |
| Ширина Т-подібного паза столу, мм | 12 |
| Відстань між пазами столу, мм | 35 |
| Кількість Т-подібних пазів столу, шт. | 3 |
| Тип двигуна | безколекторний |
| Потужність вертикального двигуна, кВт | 0,75 |
| Габарити (ДхШхВ), мм | 725х620х880 |
| Маса, кг | 110 |
| Габарити в пакованні (ДхШхВ), см | 75х70х90 |
| Маса в пакованні, кг | 125 |
| Комплектація |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Таїланд |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 2000 об/хв |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 110 кг |
| Висота | 880 см |
| Довжина | 725 см |
| Ширина | 620 см |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 190 399 ₴









