![Міні-теплиця присадибна складана FLO, 143х 73х 195 см з плівкою ПВХ [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568550646_mini-teplitsya-prisadibna-skladana.jpg)
Міні-теплиця присадибна складана FLO, 143х 73х 195 см з плівкою ПВХ [1]
2 562 ₴
- В наявності
- Код: 90030
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні-теплиця присадибна складана FLO, 143х 73х 195 см з плівкою ПВХ [1]
Опис 90030:
- Практична домашня теплиця для вирощування овочів, фруктів, трав та квітів.
- Дуже проста у збірці, стабільна конструкція.
- У теплиці утворюється відповідний мікроклімат, завдяки якому ми можемо продовжити вегетаційний період.
- Вона захищає рослини від таких погодних умов, як град, дощ, вітер і мороз.
- Компактний розмір ідеально підходить для балкона або тераси
- Фольга: ПВХ - 110г/м2, прозора
- Рама: сталевий профіль з порошковим покриттям діаметром 16 мм, пластикові з'єднані
Технічні характеристики 90030
| Виробник | FLO |
| Габариті (ВхШХГ), см | 195х143х73 |
| Висота боковини, см | 155 |
| Майдан | близько 1 м2 |
| Глибини для вирощування рослин | приблизно 30 см |
| Висота між полками | приблизно 40 см |
| Ширина дверей, см | 70 |
| Кількість полиць, шт. | 4 |
| Вхід: | 160 см х 68 см |
FLO - Повна програма садових інструментів і електроінструментів. Широкий спектр інструментів під цим брендом складаються з майже всіх продуктів, необхідних в саду. Він розміщений у середнього класу продукту. Марка містить секатори, ножиці, пили, сокири, програма води, садові електроінструменти, бензинові інструменти, лопати та граблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 1.43 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Теплиця |
| Довжина | 0.73 м |
| Форма | Двосхилий |
| Матеріал покриття | Теплична плівка |
| Матеріал каркасу | Металева профільна труба |
| Висота | 1.95 мм |
| Матеріал каркаса | Металева профільна труба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 562 ₴

![Міні-теплиця присадибна складана FLO, 143х 73х 195 см з плівкою ПВХ [1], фото 2](https://images.prom.ua/4568550648_w159_h159_mini-teplitsya-prisadibna-skladana.jpg)
![Міні-теплиця присадибна складана FLO, 143х 73х 195 см з плівкою ПВХ [1], фото 3](https://images.prom.ua/4568550649_w159_h159_mini-teplitsya-prisadibna-skladana.jpg)
