![Ліхтар світлодіодний оглядовий YATO; живлення від батарейок 3х АА, 400/170 Lm, 3 режими [12/48], фото 1](https://images.prom.ua/4568538887_lihtar-svitlodiodnij-oglyadovij.jpg)
Ліхтар світлодіодний оглядовий YATO; живлення від батарейок 3х АА, 400/170 Lm, 3 режими [12/48]
520 ₴
- В наявності
- Код: YT-08522
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар світлодіодний оглядовий YATO; живлення від батарейок 3х АА, 400/170 Lm, 3 режими [12/48]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 127 г |
| Довжина | 192 мм |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний |
| Режими роботи ліхтаря | Миготливий, Мінімальний, Максимальний |
| Світловий потік | 400 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | COB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 7000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴

