![Плиткоріз ручний з розкладним столом YATO, 1 спрямовуюча l= 600 мм, t≤ 14 мм, 300х 800х 650мм [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568534848_plitkoriz-ruchnij-z.jpg)
Плиткоріз ручний з розкладним столом YATO, 1 спрямовуюча l= 600 мм, t≤ 14 мм, 300х 800х 650мм [1]
9 361 ₴
- В наявності
- Код: YT-37040
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Плиткоріз Yato 600 мм (YT-37040): Плиткоріз YT-37040 завдовжки 600 мм, поєднаний зі сталевим столом на відкидних ніжках, футерований твердою технічною губкою. Завдяки складаним ніжкам дає змогу працювати стоячи. Уникаємо потреби використовувати додатковий стіл на робочому місці. Пристрій також може працювати з плоско складеними ніжками. Максимальна довжина плити: 60 см. Максимальна товщина плити: 14 мм. Розміри стільниці: 300х800 мм. Висота ніжки: 650 мм. Розміри: 300 x 800 x 650 мм. Відрізний ніж (круг): 22x6x6 мм. Інтегрований, встановлений на підшипнику блок ножа та відбійного молотка. Складані бічні опори для штабелювання великих плит. Надійність і тривалий термін експлуатації. Прекрасний результат роботи.
Технічні характеристики YT-37040
| Виробник | Yato |
| Розміри стільниці, мм | 300х800 |
| Висота ніжки, мм | 650 |
| Відрізний ніж (круг) | fi 22x6x6 мм |
| Максим. довжина тарілки, см | 60 |
| Максим. товщина пластини, мм | 14 |
| Довжина різу, мм | 600 |
| Розміри, мм | 300 x 800 x 650 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр посадкового отвору | 6 мм |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Максимальна глибина різу | 14 мм |
| Максимальна довжина різу | 600 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 361 ₴

