Безконтактний термометр VOREL з номером для інфрачервоного випромінювання з ЖК-дисплеєм з підсвічуванням, лазерним прицілом і з функціями, що полегшують роботу, серед іншого макс / хв і функція калібрування. Він знайде своє застосування в багатьох галузях, у т. ч. в будівництві, автомобілебудуванні, гастрономії, харчової промисловості та побуті.
- діапазон виміру температури з: -50 ° C ~ + 380 ° C (-58F ~ + 716F);
- точність виміру: + -2 ° C / 2%;
- дозвіл виміру: 0,1 ° C / ° F - відображення температури з однією цифрою після десяткової крапки, наприклад, 236,6 ° C.
Функції 84400:
- відображення максимальної і мінімальної температури для даного виміру [MAX], [MIN];
- калібрування приладу [CAL] - можливість уточнення показань датчика в діапазоні від -5,0 до + 5 ° C;
- відображення низького заряду батареї при напрузі нижче 2,5 В [символ батареї];
- автоматичне відключення пристрою після 20 секунд бездіяльності.
Технічні характеристики 84400
| Виробник | VOREL |
| Випромінювальна здатність | 0,95 - може бути змінена на 0,80 |
| Спектральний відгук, мкм | 5-14 |
| Швидкість вимірювання, з | 0,5 |
| Робота при температурі навколишнього середовища | 0 ° C-40 ° C (14 ° F - 140 ° F) |
| Матеріал корпусу | АБС пластик |
| Джерело живлення | 2 x 1,5 В AAA |
| Розміри, мм | 84 * 43 * 144 |
| Вага (з батареями), м | 130 |
| Вимірювання температури | від -50 до 380 ° C |
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Одиниця виміру | °С |
| Максимальний діапазон вимірювань | 380 |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Похибка, +/- | 2 |
| Принцип дії | Електронний |
| Тип | Пірометр |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий/Графічний |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Загальні | |
| Вага | 0.13 кг |
| Висота | 144 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴

![Пірометр безконтактний VOREL : t -50°- +380°С [20/80], фото 1](https://images.prom.ua/5954446141_pirometr-bezkontaktnij-vorel.jpg)
