
Стрічкопильний верстат по дереву JET JWBS-9S : 230В, 0,35кВт заг. 80/230 мм 0-45° полотно 1575х3-10мм
15 186 ₴
- В наявності
- Код: JWBS-9S
- +380 (73) 606-74-38
JWBS-9S – настільний стрічкопильний верстат для приватного аматорського застосування. Дозволяє розпускати заготовки товщиною до 90 і шириною до 225 мм Укомплектований трьохроликовими напрямними з шарикопідшипниками, що забезпечують легкий рух стрічки, мінімальний знос і простоту регулювання. Ведучий шків приводиться в обертання через зубчасто-пасову передачу, а не встановлений безпосередньо на валу двигуна, як часто роблять для спрощення конструкції. Така поширена схема дає більш плавне без биття обертання і кращу ремонтопридатність.
Важливе гідність JWBS-9S – важіль для швидкого натягу і ослаблення стрічки, що дозволяє оперативно переходити від стану зберігання до робочого і назад. Механізм має великий робочий діапазон і нечутливий навіть до значних неточностей довжини полотна: інструкція допускає відхилення +/- 3 мм від штатних 1575 мм, але це значення вказано «з запасом».
Робочий стіл, виконаний з алюмінієвого лиття, регулюється по нахилу. У його поверхні передбачений П-подібний паз для допоміжних пристроїв, наприклад, для змінного кутового упора. Уздовж краю переміщається паралельний упор з зручним ексцентриковим затискачем.
Верстат має сучасний ергономічний дизайн, у нього великі хваткі рукоятки регулювань, фіксаторів і замків. Передбачений патрубок для підключення до системи аспірації, що видаляє тирсу з нижньої частини корпусу.
Особливості
- Роликові напрямні пильного полотна
- Важіль швидкого натягу і ослаблення пильного полотна
- Регулювання нахилу пильного столу обертанням рукоятки
- Регулювання висоти розпилювання обертанням рукоятки
- Робочий стіл з алюмінієвого лиття
- Регульований паралельний упор з ексцентриковим затискачем
- Рухливий кутовий упор з направляючою вздовж прямої паза
Характеристики
| Напруга, В | 230 |
| Споживана потужність, кВт | 0,35 |
| Швидкість руху полотна, м/хв | 640 |
| Довжина пильного полотна, мм | 1575 |
| Ширина пиляльного полотна, мм | 3-10 |
| Діаметр шківів, мм | 238 |
| Кут нахилу робочого столу | 0-45º |
| Максимальна висота заготовки, мм | 90 |
| Максимальна ширина заготовки (просвіт до рами), мм | 225 |
| Розміри робочого столу (ДхШ), мм | 305х305 |
| Діаметр витяжного патрубка, мм | 53 |
| Довжина, мм | 465 |
| Ширина, мм | 490 |
| Висота, мм | 800 |
| Маса, кг | 19 |
| Габарити упаковки(ДхШхВ), см | 82х44х34 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 465 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Основні | |
| Тип верстата | Стрічковий |
| Максимальна швидкість подавання | 640 м/хв |
| Потужність двигуна подавання | 0.35 кВт |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівки | 1575 мм |
| Ширина заготовки | 225 мм |
- Ціна: 15 186 ₴








