
Токарний верстат по дереву JET JWL-1220LVS : 230В, 0,55кВт; стан/оп. Ø 305/240 мм. регуль 450-3500, об
28 328 ₴
- В наявності
- Код: JWL-1220LVS
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ Напруга, В 230 Споживана потужність, кВт 0,55 Частота обертання шпинделя на холостому ходу, об / хв 450-1100, 960-2400 та 1400-3500 об / хв Діаметр обертання над станиною, мм 305 Діаметр обертання над опорою 230 мм Відстань між центрами, мм 510 Подовження станини 545 мм (опція) Конус шпинделя МК-2 Різьба шпинделя М33 х 3,5 Конус задньої бабки МК-2 Хід пінолі задньої бабки, мм 50 Довжина, мм 860 Ширина, мм 270 Висота, мм 410 Маса, кг 28 Довжина в упаковці, см 90 Ширина в упаковці, см 47,5 Висота в упаковці, см 33 Маса в упаковці, кг 31 ОСОБЛИВОСТІ: Електронна система регулювання частоти обертання Цифрове відображення частоти обертання 3-швидкісна ремінна передача Ексцентрикова фіксація підручника і задньої бабки JWL-1220LVS - добротний токарний верстат аматорського класу з чавунною станиною і керуючою електронікою. Висота розташування шпинделя дозволяє обточувати на ньому заготовки діаметром приблизно до 300 мм в разі кріплення на планшайбе і до 230 мм при роботі над опорою. Міжцентрову яку можна збільшити з штатних 510 мм до одного метра, встановивши подовжувач станини (поставляється в якості опції). Верстат комплектується синхронним (щітковим) двигуном з електронним блоком плавної безступінчатим регулювання частоти обертання шпинделя і цифровою індикацією. Крім цього, передбачено три пари шківів і, відповідно, діапазонів частоти обертання. Приводний ремінь поліклинові, механізм його натягу на шківах важільний, без швидкої фіксації. Важливе значення JWL-1220LVS - багата початкова комплектація (два підручника, планшайба, центри та ін.) І вдала конструкція, деталі якої добре опрацьовані і відповідають реаліям вітчизняного ринку (метрична різьба шпинделя, конуси МК-2 в передній і задній бабках, ексцентрикові затискачі , зручні алюмінієві маховики та ін.). КОМПЛЕКТАЦІЯ Підручники шириною 150 мм і 250 мм для токарного інструменту Планшайба діаметром 76 мм Четирехзубцовий повідковий центр МК-2 Обертається завзятий центр вибивний шток Навісний держатель для інструменту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Тайвань |
| Конус задньої бабки | МК-2 |
| Конус шпинделя верстата | МК-2 |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Відстань між центрами | 510 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 3500 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 860 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 328 ₴








