
Стрічкопильний верстат по дереву POWEMATIC PWBS-14CS : 230 В, 1,8(1,1)кВт; полотно 2667х3-20 мм (3М)
113 312 ₴
- В наявності
- Код: PWBS-14CS-230
- +380 (73) 606-74-38
ХАРАКТЕРИСТИКИ Напруга, В 230 Потужність споживання (вихідна), кВт 1,8 (1,1) Швидкість руху полотна, м/хв 765 Довжина пильного полотна, мм 2667 Ширина пильного полотна, мм 3-20 мм Діаметр шківів, мм 355 мм Кут нахилу робочого столу -15° - 45° Максимальна висота заготованки, мм 305 Максимальна ширина заготованки (просвіт до рами), мм 330 Розміри робочого столу (ДхШ), мм 385х510 Діаметр витяжного штуцера, мм 100 Довжина, мм 600 Ширина, мм 850 Висота, мм 1950 Маса, кг 120 Довжина в упакуванні, см 50,5 Ширина в упакуванні, см 38,5 Висота в упакуванні, см 7,79 Маса в упакуванні, кг 127 ОСОБЛИВОСТІ: Роликові напрямні пильного полотна Трипозиційний важіль швидкого натягу та ослаблення пильного полотна Регулювання нахилу пильного столу Робочий стіл із чавунного лиття Регульований паралельний упор з ексцентриковим затискачем Рухливий кутовий упор з напрямною вздовж Т-подібного паза Лампа підсвічування робочої області Гнучкий патрубок подачі повітря для здування тирси Тумба-підставка для підлогової установки PWBS-14CS стрічкова пилка професійного класу, що має в основі потужну конструкцію із масивних чавунних деталей. Для збільшення висоти розпилювання у комплекті зі верстатом поставляється спеціальний блок, який встановлюють у розріз вертикальної секції рами. З ним можна розпилювати заготованки висотою до 305 мм, що надзвичайно багато для такої компактної моделі. Разом з блоком поставляється ряд деталей, необхідних для його установки, таких як пиляльне полотно 2667 мм, подовжена штанга верхніх напрямних та ін. Фактично це означає, що користувач може вибирати на свій розсуд, в якій конфігурації експлуатувати станок: з стрічкою 2375 міліметрів і висотою розпилу 150 мм або з 2667-міліметровою та розпилом 305 мм – всі перероблювання оборотні. Верстат виконаний у підлоговому варіанті: нижня тумба є його невіддільною частиною і служить не лише підставкою, а й відсіком для розміщення двигуна. Чавунний робочий стіл встановлений на поворотному сегменті й може нахилятися в обидві сторони: на 15 градусів усередину та на 45 назовні. На поверхні фрезерований Т-подібний паз, що служить спрямовувальною для кутового упору (входить в комплект постачі). Паралельний упор з ексцентриковим фіксатором переміщається вздовж сталевого прямокутного профілю, закріпленого біля переднього краю столу. Для спрощення налаштування передбачено міліметрову шкалу. Як допоміжний пристрій на упор монтується циліндричний стрижень, призначений для пиляння з однаковим відступом від краю заготованки непрямої форми. Напрямні пильної стрічки – триточкові роликові – стандартні для професійних стрічкових пилок універсального призначення. Є важіль для швидкого натягу та ослаблення полотна, що має три позиції: робочу, для зберігання (стрічка ослаблена) та сервісну для заміни полотна. Як і інші верстати Powermatic, ця модель скерована на найвибагливіших користувачів, які бажають мати найкраще у своєму класі обладнання, укомплектоване максимально повно. Так, окрім усіх необхідних та обов'язкових систем PWBS-14CS має лампу (плафон на кронштейні) для освітлення робочої області та повітряну помпу із гнучким патрубком для здування тирси з лінії різу.
Технические характеристики PWBS-14CS-230
| Производитель | JET |
| Напряжение, В | 230 |
| Потребляемая (выходная) мощность, кВт | 1,8 (1,1) |
| Скорость движения полотна, м/мин | 765 |
| Длина пильного полотна, мм | 2667 |
| Ширина пильного полотна, мм | 3-20 |
| Диаметр шкивов, мм | 355 |
| Угол наклона рабочего стола | -15° - 45° |
| Максимальная высота заготовки, мм | 305 |
| Максимальная ширина заготовки (просвет до рамы), мм | 330 |
| Размеры рабочего стола (ДхШ), мм | 385х510 |
| Диаметр вытяжного штуцера, мм | 100 |
| Размеры (ДхШхВ), мм | 600х850х1950 |
| Масса, кг | 120 |
| Габариты в упаковке (ДхШхВ), см | 50.5х38.5х7.79 |
| Масса в упаковке, кг | 127 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Таїланд |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1.8 кВт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 120 кг |
| Висота | 1950 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 600 м |
- Ціна: 113 312 ₴








