
Токарний верстат по дереву JET JWL-1220L : 230В, 0,55кВт; оберт. стан/опор. Ø 305/240 мм. конус MK-2
23 184 ₴
- В наявності
- Код: JWL-1220L
- +380 (73) 606-74-38
ХАРАКТЕРИСТИКИ Напруга, В 230 Споживана потужність, кВт 0,55 Діаметр обертання над опорою 230 мм Діаметр обертання над станиною, мм 305 Відстань між центрами, мм 510 Подовження станини 545 мм (опція) Конус шпинделя МК-2 Різьба шпинделя М33 х 3,5 Конус задньої бабки МК-2 Хід пінолі задньої бабки, мм 50 Довжина, мм 860 Ширина, мм 270 Висота, мм 410 Маса, кг 28 Довжина в упаковці, см 90 Ширина в упаковці, см 47,5 Висота в упаковці, см 33 Маса в упаковці, кг 32 ОСОБЛИВОСТІ: 5-швидкісна ремінна передача Ексцентрикова фіксація підручника і задньої бабки JWL-1220L - добротний токарний верстат аматорського класу з чавунною станиною. Висота розташування шпинделя дозволяє обточувати на ньому заготовки діаметром приблизно до 300 мм в разі кріплення на планшайбе і до 230 мм при роботі над опорою. Міжцентрову яку можна збільшити з штатних 510 мм до одного метра, встановивши подовжувач станини (поставляється в якості опції). Двигун асинхронний (індукційний) з постійною швидкістю обертання (1400 об / хв). Передача на шпиндель має п'ять пар шківів і, відповідно, швидкостей. Механізм натягу поліклинового ременя - важеля. Одне з важливих переваг JWL-1220L - багата початкова комплектація (два підручника, планшайба, центри та ін.) І вдала конструкція, деталі якої добре опрацьовані і відповідають реаліям вітчизняного ринку (метрична різьба шпинделя, конуси МК-2 в передній і задній бабках, ексцентрикові затискачі, зручні алюмінієві маховики та ін.). КОМПЛЕКТАЦІЯ Підручники шириною 150 мм і 250 мм для токарного інструменту Планшайба діаметром 76 мм Четирехзубцовий повідковий центр МК-2 Обертається завзятий центр вибивний шток Навісний держатель для інструменту
Технічні характеристики JWL-1220L
| Виробник | JET |
| Напруга, В | 230 |
| Споживана потужність, кВт | 0,55 |
| Діаметр обертання над опорою, мм | 230 |
| Діаметр обертання над станиною, мм | 305 |
| Відстань між центрами, мм | 510 |
| Подовження станини (опція) | 545 мм |
| Конус шпинделя | МК-2 |
| Різьба шпинделя | М33 х 3,5 |
| Конус задньої бабки | МК-2 |
| Хід пінолі задньої бабки, мм | 50 |
| Габарити (ДхШхВ), мм | 860х270х410 |
| Маса, кг | 28 |
| Габарити в упаковці (ДхШхВ), см | 90х47.5х33 |
| Маса в упаковці, кг | 32 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Таїланд |
| Діаметр обробки над станиною | 305 мм |
| Конус задньої бабки | МК-2 |
| Конус шпинделя верстата | МК-2 |
| Поворот передньої бабки | є |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Відстань між центрами | 510 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 860 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 23 184 ₴








