![Свердла з алмазним пругом YATO, 3 шт. Ø= 6-8-10 мм, l= 65/10 мм, з 6-гран. шпинделем- 1/4" [20/80], фото 1](https://images.prom.ua/4568531784_sverdla-z-almaznim.jpg)
Свердла з алмазним пругом YATO, 3 шт. Ø= 6-8-10 мм, l= 65/10 мм, з 6-гран. шпинделем- 1/4" [20/80]
926 ₴
- В наявності
- Код: YT-60409
- +380 (73) 606-74-38
Свердла з вуглецевої сталі, призначені для мокрої і сухої роботи.
Опис YT-60409:
- вакуумна паяння алмазна;
- вуглецева сталь 45.
Застосування:
- керамічна плитка: всі види, тверді і м'які;
- фарфор, плитка, граніт. кам'яна плитка;
- синтетичний камінь, теракота, агломерат, кераміка;
- скловолокно, склопластик.
Технічні характеристики YT-60409
| Виробник | Yato |
| Розмір, мм | 6, 8, 10 |
| Хвостовик | HEX 6,35 мм |
| Довжина, мм | 65/10 |
| Максимум. об / хв | 8000 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничої компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним із найбільш сильно тих, хто зазнає капіталу груп у апаратному та інструменті сегмента й один із небагатьох, який систематично — як в економічному рості та кризові роки — динамічно збільшує свою частку на ринку способом створення нових філій і представниць у Європі та Азії.
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO — бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних і електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дає змогу постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У наборі | 10 мм, 6 мм, 8 мм |
| Довжина робочої частини | 10 мм |
| Кількість у наборі | 3 шт. |
| Набір | Да |
| Призначення | По склу/кераміці |
| Загальна довжина | 65 мм |
| Тип | Сверло |
- Ціна: 926 ₴

