![Візок з колесами для сходинок, розкладаний VOREL макс. вага 70 кг, 100х 45х 46,5 см [5/20], фото 1](https://images.prom.ua/5954442806_vizok-z-kolesami.jpg)
Візок з колесами для сходинок, розкладаний VOREL макс. вага 70 кг, 100х 45х 46,5 см [5/20]
3 252 ₴
- В наявності
- Код: 78662
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики 78662
| Виробник | VOREL |
| Рама | алюмінієва |
| Вага, кг | 3.7 |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 100 х 45 х 46,5 |
| Розмір в складеному вигляді, див. | 64,5 х 39 х 8,3 |
| Розміри основи, см | 28 x 39 |
| Колеса | TPR на алюмінієвій рамі |
| Діаметр колеса, см | 10 |
| Ручки | 18 мм, товщина стінки 0,9 мм |
| Основа | алюмінієва, покрита лаком, товщиною 8 мм |
| Максимум. вантажопідйомність | 70 кг і 35 кг зі сходами |
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
- аксесуари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 252 ₴

