![Ключ трубний YATO: 450 мм (18"), max Ø= 2" (50mm), з алюмінієвою ручкою [3/12], фото 1](https://images.prom.ua/5954423327_klyuch-trubnij-yato.jpg)
Ключ трубний YATO: 450 мм (18"), max Ø= 2" (50mm), з алюмінієвою ручкою [3/12]
1 281 ₴
- В наявності
- Код: YT-2224
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ трубний YATO: 450 мм (18"), max Ø= 2" (50mm), з алюмінієвою ручкою [3/12]
Ключ трубний прямий 450 мм YT-2224 використовується для роботи з трубами та трубним кріпленням. Конструкція оптимальна за довжиною та вагою. Виріб зручно використовувати під час сантехнічних робіт. Зазубрені губки забезпечують комфортне захоплення труби без зісковзування.
Характеристики
- Тип: американський (Стиллсону)
- Тип губок: прямі
- Довжина: 450 мм (18")
- Максимальна ширина захоплення: 50 мм (2")
- Трещотка: немає
- Матеріал робочої частини: вуглецева сталь
- Твердість губок: 55-60 HRС
- Матеріал руків'я: алюміній
- Покриття: порошкове забарвлення
- Діелектричне покриття: немає
- Вага: 1,311 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.311 кг |
| Довжина інструменту | 450 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 50 мм |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | прямий трубний ключ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діелектричне покриття | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 281 ₴

