
Головка торц. діелектр. 6-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 32 мм, L= 60/38 мм,VDE корпус до 1000V (DW)
553 ₴
- В наявності
- Код: YT-21052
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Головка торцева 6-гранна Yato 1/2" 32 мм (YT-21052): Особливості головки торцевої 6-гранної Yato 1/2" 32 мм (YT-21052): Головка виготовлена з хромо-вананої сталі Багатокомпонентна VDE-сертифікована оболонка забезпечує ізоляцію до 1000 В, так що головку можна використовувати під час роботи на низьковольтних установках Продуманий і ергономічний дизайн Надійність і тривалий термін експлуатації Простота та зручність використання
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Головка торцева 6-гранна Yato 1/2" 32 мм (YT-21052): Виробник YATO Форма головки 6-гранна Ударна головка Немає Подовжена головка Немає Розмір посадки (дюйм) 1/2" Розмір головки 32 мм Довжина 60 мм Особливості головки Діелектрична Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553 ₴

