![Мітчик YATO М8 х 1.25 мм, HSS М2, l= 56 мм, 3 шт [50/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568491646_mitchik-yato-m8.jpg)
Мітчик YATO М8 х 1.25 мм, HSS М2, l= 56 мм, 3 шт [50/200]
404 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-2935
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС мітчик ручний Yato М8х1,25 (YT-2935): Особливості позначника ручного Yato М8х1,25 (YT-2935): Виготовлений із високоякісної сталі типу HSS Простота та зручність використання Надійність і тривалий термін експлуатації Відповідає стандарту DIN-352 Професійний ручний інструмент
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Позначник ручний Yato М8х1,25 (YT-2935): Виробник YATO Метод застосування Ручний Тип різі Метрична, М Напрямування різі Правевий крок різі Да Діаметр позначника 8,0 мм Крок різі (мм) 1,25 мм Тип сталі HSSS Кількість 3 шт Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Ручний |
| Напрям різьби | Права |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 1.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴

