
Свердло по бетону USH TWISTER : 20 x 260 мм, SDS+, 2 різальні пруги
926 ₴
- В наявності
- Код: 118YD20L0260
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур по бетону TWISTER 20 Х 260 мм SDS PLUS USH 118YD20L0460 (Німеччина)
Технічні характеристики 118YD20L0460
| Виробник | USH |
| Хвостовик | SDS PLUS |
| Діаметр, мм | 20 |
| Довжина, мм | 260 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 20 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 20 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 926 ₴

