![Ключ торцевий YATO з тріщаткою : M= 19x22 мм, L= 315 мм [2/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568586238_klyuch-tortsevij-yato.jpg)
Ключ торцевий YATO з тріщаткою : M= 19x22 мм, L= 315 мм [2/40]
602 ₴
- В наявності
- Код: YT-4937
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ торцевий із тріскачкою 19х2, YT-4937 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | двосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 315 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴

