![Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 305x30x3.2x2.2 мм, 40 зубців, R.P.M до 5000 1/хв [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568581422_disk-pilyalnij-pobeditovij.jpg)
Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 305x30x3.2x2.2 мм, 40 зубців, R.P.M до 5000 1/хв [10]
920 ₴
- В наявності
- Код: YT-60783
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: По металу та нержавіючій сталі
Вид кола: З прорізами
Зернистість: P60
Діаметр кола: 125 мм
Товщина кола: 4 мм
Діаметр отвору: 22 мм
Оберти: 12250 обр/хв
Диск шліфувальний - це абразивний інструмент, який складається з зерен, що зцементовані між собою спеціальною в'яжучою речовиною. Він активно використовується в промислових та побутових цілях для шліфування різноманітних поверхонь. Завдяки такій процедурі досягається презентабельність зовнішнього вигляду виробу та підвищуються його технічні характеристики. Шліфувальний диск легко видаляє стару фарбу та іржу, готує бетонні стіни до укладання кахельної плитки. Ефективно відшліфувати можна метали та м'які сплави, камінь, пластик та деревину.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 40 |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴

