![Ключ ступеневий YATO: головка з квадратом 1/2" до головок 3/8",29/68",1/2",21/32", 27/32",Cr-V [100], фото 1](https://images.prom.ua/4568575590_klyuch-stupenevij-yato.jpg)
Ключ ступеневий YATO: головка з квадратом 1/2" до головок 3/8",29/68",1/2",21/32", 27/32",Cr-V [100]
347 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-03317
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Перехідник ступеневий Yato 1/2" x 3/8", 29/68", 1/2", 21/32", 27/32" (YT-03317): Перехідник східчастий (3/8" / 29/68" / 1/2"/21/32"/27/32") з 1/2" приводом виготовлений із високоякісної сталі CRV. Має з обох боків прорізи для нарізних з'єднань із шпильками. Застосовується для: штуцерів із зовнішньою (зовнішньою) різзю клапанів опалення нижніх відсічок на звороті радіаторів подовжувачів клапанів.
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Перехідник східчастий Yato 1/2" x 3/8", 29/68", 1/2", 21/32", 27/32" (YT-03317): Виробник YATO Внутрішня посадка Шестигранник (ніх) 1/2" Зовнішня посадка Квадрат 3/8" Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 68 мм |
| Розмір min | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | перехідник |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴

