Ключ розвідний 8" ТМ "VIROK" 35V018 (Іспанія)
Опис 35V018:
- професійне вироблення з хромо-ванадієвої сталі для жорстких умов експлуатації;
- дуже зручна оливобензостійка двокомпонентна ручка;
- отвір для підвішування на гачок;
- розміткова шкала на губках;
- легкий і точний хід губок під час зсування-розсунення;
- вага на 50% менша, ніж у стандартного аналогічного розводного ключа іншого виробника;
- відстань між губками на 62% більше, ніж у стандартного аналогічного розвідного ключа іншого виробника;
- міцні губки, що дозволяють слюсареві-механіку працювати з великим зусиллям в місцях з обмеженим простором;
- європейське виробництво..
Технічні характеристики 35V018
| Довжина | 8" (200 мм) |
| Максимальний затиск деталі, мм | 39 |
| Країна виробник | Іспанія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Іспанія |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 39 мм |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | Розвідний поворотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943 ₴


