![Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV, М=18 мм, l=235 мм [10/50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568551110_klyuch-rizhkovo-nakidnij-yato.jpg)
Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV, М=18 мм, l=235 мм [10/50/100]
355 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-1661
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ комбинированный с трещотк, YT-1661 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV, М=18 мм, l=235 мм [10/50/100]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Розмір max | 18 мм |
| Розмір min | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 38.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴

