
Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 305x30x3.2x2.2 мм, 24 зубці, R.P.M до 5000 1/хв
732 ₴
- В наявності
- Код: YT-60782
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пиляльний твер. сплав 160х2, YT-6055 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Матеріал кола | Твердий сплав, Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴

