
Токарний верстат по металу JET BD-7 : 230 В, 0,37 кВт. зона Ø= 180/ 110 мм- стани/супор
65 216 ₴
- В наявності
- Код: BD-7
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Токарний верстат для металу JET (BD-7): Особливості токарного верстата JET для металу BD-7: Масивна конструкція станини з чавуну гарантує роботу без вібрації Шпиндель із роликовими підшипниками Високопродуктивний двигун Два діапазони плавної зміни частоти обертання шпинделя Ліве та праве обертання шпинделя для нарізування різі Цифрова індикація частоти обертання Реверсивний механізм для двостороннього подавання Регулювання щілин напрямних за допомогою клинових планок Задня бабка з регулюванням зміщення для обточування конусів
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Токарний верстат для металу JET (BD-7): Виробник JET Призначення За металом Потужність 590 Вт Номінальна напруга 220 В Тип двигуна Н/Д Передавання Н/Д Макс. швидкість обертання шпинделя 3000 об/хв Кількість швидкостей 12 Конус шпинделя МК-3 Конус задньої бабки МК-2 Відстань між центрами 300 мм Макс. | оброблення над станиною 180 мм | наскрізного отвору шпинделя 20 мм Ход поперечного супорту 65 мм Ход поворотного супорта 50 мм Крок нарізаної метричної різі 0,4-2,0 мм Вага 44 кг Країна торгової марки США Країна-виробник Тайвань
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр обробки над станиною | 180 мм |
| Діаметр отвору шпинделя | 20 мм |
| Споживана потужність | 590 кВт |
| Відстань між центрами | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей шпинделя | 12 шт. |
- Ціна: 65 216 ₴

