
Диск алмазний по кераміці CLIPPER CLA CERAM; Ø= 180 x 25.4/22.23 мм
1 044 ₴
- В наявності
- Код: 70V021
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Технічні характеристики 70V021
| Виробник | Norton Clipper |
| Діаметр, мм | Ø= 180 x 25.4/22.23 |
| Застосування | по кераміці |
Norton Clipper розробляє, виготовляє, тестує та протягне інноваційні інструменти та витратні частини для будівельної техніки. Жодна з європейських фірм не може похвалитися таким розширеним спектром застосування товарів. Абразивні рішення Norton Clipper використовуються від побутового шліфування до прецизійного шліфування в електроніці й аерокосмічній промисловості. Французька компанія, без сумніву, є світовим лідером у галузі абразивів, розташована на передньому краї інновацій у ремонтах і будівництві.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Clipper |
| Країна виробник | Франція |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 22.23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 044 ₴

