
Свердло по металу YATO: HSS6542, Ø=3.2мм, HEX-1/4", l=65/34мм, для нержав., конструкт., легов. сталі
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-44864
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу YATO: HSS6542, Ø=3.2мм, HEX-1/4", l=65/34мм, для нержав., конструкт., легов. сталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 3.2 мм |
| Довжина робочої частини | 34 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴

