![Паяльник для паяння термопластикових труб STHOR: P= 750/1500 Вт, макс. t = 0-300 °C [4], фото 1](https://images.prom.ua/5954465806_payalnik-dlya-payannya.jpg)
Паяльник для паяння термопластикових труб STHOR: P= 750/1500 Вт, макс. t = 0-300 °C [4]
2 217 ₴
- В наявності
- Код: 78912
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина для пайки труб 750/1500, 78912 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Паяльник для паяння термопластикових труб STHOR: P= 750/1500 Вт, макс. t = 0-300 °C [4]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор живлення | Немає |
| Максимальна температура жала | 300 град. |
| Напруга живлення | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 217 ₴

