
Диск відрізний по металу і нержав. сталі тм "NORTON VULCAN"; Ø= 125х22,2 мм, t= 2,5 мм
81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 70V111
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний по металу і нержав. сталі тм "NORTON VULCAN"; Ø= 125х22,2 мм, t= 2,5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Norton |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Поперечне пиляння, Чистий рез, Поздовжнє пиляння, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴

