Токарно-гвинторізний станок JET GH-1840 ZX DRO+TLSC+TPG 400V
Багатофункціональний верстат GH-1840 ZX DRO компанії JET розрахований на експлуатацію промисловими підприємствами, крупними майстернями, - там, де потрібна особлива якість і швидкість обробки. Потужний асинхронний двигун на 5,6 кВт здатний забезпечувати працездатність верстата протягом усього робочого дня, при цьому биття шпинделя не перевищує 9 мікрон, а клас точності обробки - 0,01 мм На верстаті можна обточувати деталі діаметром до 460 мм над станиною, до 698 мм зі знятим містком gap (довжина містка 310 мм) і до 280 мм над супортом.
Відстань між центрами - 1015 мм. GH-1840 ZX DRO поставляється з пристроєм УЦИ, що дозволяє прискорити робочий процес і знизити ймовірність шлюбу. Верстат встановлюється на масивну станину з особливого чавуну, її напрямні загартовуються струмами високої частоти, шліфуються і покриваються особливим складом для мінімізації тертя. GH-1840 ZX DRO має 122 режиму поздовжніх і поперечних подач в автоматичному режимі, що дозволяє нарізати всі відомі типи різьб. Обороти шпинделя можна вибирати з 12 передвстановлених режимів.
Передбачена автоматична система подачі мастила поздовжнього супорта, задня бабка регулюється в поперечному напрямку, що дає можливість обточування конічних заготовок. Верстат поставляється в максимальній комплектації. У неї входять система подача СОЖ, УЦИ, люнети, планшайба, додатковий 4-х кулачковий патрон, перехідна втулка, що обертається і не обертається центри, опори для виставки верстата, набір фірмового інструменту і лампа освітлення).
Характеристики:
| Модель | GH-1840ZX DRO |
| Артикул 380 В | 50000740T |
| Діаметр обточування над станиною | 460 мм |
| Макс. діаметр обертання, gap (знімний місток) | 698 мм |
| Діаметр обточування над поперечним супортом | 280 мм |
| Довжина містка знімного | 310 мм |
| Відстань між центрами | 1015 мм |
| Частота обертання шпинделя, 12 | 25 - 1800 об/хв |
| Конус шпинделя | МК-7 (МК-5) |
| З'єднання єднання шпинделя, Саmlоск | D1-8 (DIN 55029) |
| Прохідний отвір шпинделя | 80 мм |
| Поздовжня подача, 122 | 0,038 — 2,3 мм/об |
| Поперечна подача, 122 | 0,015 — 0,9 мм/об |
| Метрична різьба, 24 | 0,5 - 20 мм |
| Дюймова різьба, 61 | 72" - 1 5/8" TPI |
| Модульна різьба, 20 | 0,25 - 10 МР |
| Пітчева різьба, 45 | 96 - 3 1/4 DP |
| Макс. розмір різця | 25 х 25 мм |
| Хід поперечного супорта | 228 мм |
| Хід верхнього супорта | 130 мм |
| Піноль задньої бабки | МК-5 |
| Хід пінолі задньої бабки | 124 мм |
| Робочий діаметр нерухомого люнета | 12 - 178 мм |
| Робочий діаметр рухомого люнета | 15 - 90 мм |
| Відстань між направляючими | 340 мм |
| Вихідна потужність | 5,6 кВт/S1 100% |
| Споживана потужність | 8,8 кВт/S6 40% |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 2462 х 1016 х 1241 мм |
| Вага | 2267 кг |
Комплектація:
- 3-х кулачковий патрон Ø250 мм з прямими/зворотними кулачками
- 4-кулачкова планшайба Ø 300 мм
- Планшайба Ø400 мм
- 4-х позиційний різцетримач з фіксатором
- Обертовий упорний центр МК-5
- Перехідна втулка МК-7 / МК-5
- Рухомий та нерухомий люнети
- Піддон для збирання тирси
- Задня захисна стінка
- Захисний екран патрона з кінцевим вимикачем
- Гальмо шпинделя з кінцевим вимикачем
- ПЦІ (Пристрій цифрової індикації) по 3 осях, ціна ділення 0,005 мм похибка ± 1 знак
- Система підведення МОР
- Галогенна лампа освітлення
- Лімб для нарізання різьби
- Вал управління з регулювальними кулачками (відключення поздовжньої подачі)
- Кінцевий упор поздовжнього переміщення
- Регулювальні опори станини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 343 223 ₴


