![Свердло фрезерувальне по металу YATO : HSS-TIN, Ø= 9 мм, l= 102 мм, HEX - 1/4" [50/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568574091_sverdlo-frezeruvalne-po.jpg)
Свердло фрезерувальне по металу YATO : HSS-TIN, Ø= 9 мм, l= 102 мм, HEX - 1/4" [50/200]
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-44827
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Фреза для металу Yato 9 мм 1 шт (YT-44827): Фрезерне свердло YATO виготовлене з високоякісної швидкорізальної сталі HSS 4241 з покриттям нітриду титану. Призначений для професійного використання, промислового застосування. Сталь HSS дає змогу свердлити отвори в неіржавкій, кислотостійкій та конструкційній сталі, у кілька разів швидше Перехресне лезо "Split Point" з кутом 118° дає змогу свердлити без попереднього керніння, а також великими діаметрами свердел, забезпечує ідеальне центрування Шліфована поверхня забезпечує чудову точність свердління Зроблено з одного шматка сталі, завдяки чому дуже міцне та надійне Тверде покриття 58-62 HRC з покриттям нітриду титану зберігає стійкість до ушкодженням і притупленню, зберігаючи геометрію свердел Низька температура свердління і швидке відведення тепла не викликають плавлення цинку та подальшої корозії свердел Тип хвостовика — HEX 1/4" (6.3 мм) Робоча довжина — 67 мм
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Фреза для металу Yato 9 мм 1 шт (YT-44827): Виробник YATO Діаметр фрези 9 мм Довжина фрези 102 мм Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина робочої частини | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 9 мм |
| Діаметр хвостовика | 6.3 мм |
| Довжина загальна | 102 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Швидкорізальна сталь |
| Наявність підшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 108 ₴

