![Стержні клейові YATO Ø=11,2 х 200 мм, чорні .уп. 5 шт. [40/120], фото 1](https://images.prom.ua/5954458521_sterzhni-klejovi-yato.jpg)
Стержні клейові YATO Ø=11,2 х 200 мм, чорні .уп. 5 шт. [40/120]
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-82433
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Клейові стрижні Yato 11,0 х 200 мм, чорні 5 шт. (YT-82433): Комплект клейових стрижнів Yato YT-82433 5 шт. (чорний) призначені для використання з клейовими пістолетами для склеювання різних поверхонь. Ці клейові стрижні дуже необхідні витратні матеріали під час виготовлення різних виробів, моделювання, будівництва та просто в домашньому побуті. Діаметр стрижня: 11 мм. Довжина стрижня: 200 мм. Колір: чорний Міцність склеювання: 6000 МОР (+/- 1000 мПа) Вага: 0,175 кг.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Клейові стрижні Yato 11,0 х 200 мм, чорні 5 шт. (YT-82433): Виробник YATO Діаметр 11,0 мм Довжина 200 мм Кількість 5 шт Вага 0,175 кг Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага упаковки | 0.175 кг |
| Діаметр | 11.2 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴

