![Свердло універсальне YATO: YG6X, Ø= 6 мм, l= 85/30 мм, HEX-1/4" [125], фото 1](https://images.prom.ua/5954456958_sverdlo-universalne-yato.jpg)
Свердло універсальне YATO: YG6X, Ø= 6 мм, l= 85/30 мм, HEX-1/4" [125]
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-44783
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло універсальне YG6X 5 x 85/30 мм HEX-1/4" Yato YT-44782
Опис:
Свердло універсальне, яке завдяки спеціальній спіральної конструкції дозволяє свердлити практично всі матеріали - метал, бетон, алюміній, кераміка, дерево і пластик.
• лезо з карбіду вольфраму YG6X з твердістю HRC 89-91
• корпус свердла з твердістю HRC 42-45
• спіральна геометрія прискорює витяг виходу
• ефективний, довговічний і стійкий до пошкоджень і затуплению
• шестигранний тримач HEX 1/4 "(6,3 мм) забезпечує фіксацію для акумуляторних викруток ударних гайковертів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | Універсальний |
| Загальна довжина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴

