![Мітчик машинний YATO: M5 х 0,8 мм, HSS М2, l=70мм [60/240], фото 1](https://images.prom.ua/5954394578_mitchik-mashinnij-yato.jpg)
Мітчик машинний YATO: M5 х 0,8 мм, HSS М2, l=70мм [60/240]
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-2952
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мітчик машинний YATO: M5 х 0,8 мм, HSS М2, l=70мм [60/240]
Машинний позначник М5 YT-2952 забезпечує легке та точне нарізування різі в твердих і м'яких матеріалах. Позначник виготовлений із високоякісної та міцної сталі. Матеріал забезпечує міцність і довговічність. Інструмент легко встановлюється на патрон металорізального обладнання.
Характеристики
- Застосування: для наскрізних/глухих отворів
- Оброблювані матеріали: сталь, неіржавка сталь, кольорові метали
- Діаметр різі: M5
- Напрямок різі: праве
- Тип різі: метрична
- Точність різі: 1-ступеневий
- Крок різі: 0.8 мм
- Загальна довжина позначника: 70 мм
- Довжина різі: 16 мм
- Діаметр вала: 6 мм
- Матеріал: HSS M2
- Вага: 25 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Машинний |
| Напрям різьби | Права |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 0.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

