![Мультиметр для вимірювання електричних параметрів YATO з цифровим LCD-дисплеєм [40], фото 1](https://images.prom.ua/5954455577_multimetr-dlya-vimiryuvannya.jpg)
Мультиметр для вимірювання електричних параметрів YATO з цифровим LCD-дисплеєм [40]
1 528 ₴
- В наявності
- Код: YT-73094
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
МУЛЬТИМЕТР YATO YT-73094 Електричний вимірювач YATO YT-73094 призначений для вимірювання напруги та струму, змінного та постійного. Дозволяє також вимірювати інші величини, зокрема, опір, ємність, а також контролювати роботу світлодіодів. Це особливо корисно під час виявлення несправних компонентів електрообладнання. ОСОБЛИВОСТІ МУЛЬТИМЕТРА YATO YT-73094 Автоматичне налаштування діапазону вимірювання Тест безперервності Вимірювання напруги змінної частоти Захист від перевантаження Звуковий сигнал дозволяє легко перевірити безперервність ланцюга Функція автоматичного вимкнення РК-дисплей з підсвічуванням з функцією збереження виміряних значень Функція ліхтарика полегшує вимірювання в умовах низької освітленості Індикатор низького заряду батареї Гумовий корпус захищає мультиметр від механічних пошкоджень ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МУЛЬТИМЕТРА YATO YT-73094 Вимірювання змінної напруги - 600 В Вимірювання постійної напруги - 600 В Вимірювання змінного струму - 600 мА, 10 А Вимірювання постійного струму - 600 мА, 10 А Вимірювання опору - 9.99 МОм Вимірювання ємності - 0-99.99 мФ (автоматичний діапазон) Вимірювання частоти - 10 Гц - 60 кГц (автоматичний діапазон) Тест діодів - 3.3 В Тест батареї - 1.5 В, 9 В Частота дискретизації - 2-3 рази/с Робоча температура - 0 ÷ 40°C Температура зберігання - -10°C ÷ +50°C Зовнішні розміри - 150 x 70 x 50 мм Батарейка — 2 x AAA (2 x 1.5 В) (до комплекту не входять) Вага (без батарейок) — 195 г КОМПЛЕКТАЦІЯ YATO YT-73094 Мультиметр-кліщі Два тестових дроти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | 0 °С |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 70 мм |
| Вимірювання ємності | |
| Одиниці виміру ємності | мкФ |
| Максимальний діапазон ємності | 99.99 |
| Мінімальний діапазон ємності | 0 |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 600 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 600 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 0 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру змінного струму | мА, А |
| Одиниці виміру постійного струму | А, мА |
| Максимальний діапазон змінного струму | 600 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 600 |
| Мінімальний діапазон змінного струму | 10 |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 10 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | МОм |
| Максимальний діапазон опору | 9.99 |
| Вимірювання частоти | |
| Одиниці виміру частоти | Гц, кГц |
| Максимальний діапазон частоти | 60 |
| Мінімальний діапазон частоти | 10 |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 528 ₴

