
Стрічкопильний верстат по дереву JET JWBS-9X : 230В, 0,35кВт заг. 80/230 мм 0-45° полотно 1575х3-10мм
12 346 ₴
- В наявності
- Код: JWBS-9X
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
JWBS-9X Стрічкопильний верстат
ОСОБЛИВОСТІ:
- Ковзні штифтові напрямні пильного полотна
- Регулювання нахилу пільного столу
- Робочий стіл з алюмінієвого лиття
- Регульований паралельний упор з ексцентриковим затискачем
- Рухливий кутовий упор з направляючою уздовж Т-образного паза
- Лампа підсвічування робочої області
Стрічково-пільний верстат Jet JWBS-9X вирізняється особливою компактністю і здатний виконувати різнопрофільні завдання. Порівнюючи з іншими верстатами, цей варіант має низку переваг:
- Привод провідного шківа зубчастим ременем;
- Наявність тонкого полотна високої якості для криволінійних розпилів;
- Підсвічування робочої поверхні;
- Довговічна та надійна конструкція.
Станок Jet JWBS-9X призначений для роботи з невеликими та тонкими заготовками, розмір яких досягає приблизно 20 мм, проте за потреби він може впоратися й з брусками до 80 мм завтовшки.
Верстат має два упори: паралельний і пересувний кутовий. Обидва з них використовуються для прямолінійного розпилювання. Паралельний використовується для роботи з довгими заготовками, а кутовий застосовується для торцювання.
Характеристики:
| Модель | JWBS-9X |
| Артикул (230 В) | 10000860M |
| Споживана потужність | 0,35 кВт |
| Швидкість руху пиляльного полотна | 660 м/хв |
| Довжина пиляльного полотна | 1575 мм |
| Ширина пильного полотна | 3-10 мм |
| Діаметр шківів | 240 мм |
| Кут нахилу робочого столу | 0-45° |
| Максимальна висота заготовки | 80 мм |
| Максимальна ширина заготівки (просвітло до рами) | 230 мм |
| Розміри робочого стола | 300 х 300 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 53 мм |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 500 х 520 х 740 мм |
| Вага | 20 кг |
Комплектація:
- Пиляльне полотно 6,3х0,35 мм
- Паралельний упор
- Кутовий упор
- Лампа підсвічування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 20 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 500 м |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 740.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 346 ₴

