
Свердло по дереву YATO : Ø16 x 100/60 мм, хвостовик- HEX 1/4", HSS 4241(DW)
207 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-33870
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Свердло для дерева Yato HSS 16x100 мм 1 шт (YT-33870): Використовується для свердління м'якої та твердої деревини, фанери, ДСП, столярних виробів і деревоволокнистих плит Виготовлено з суцільного шматка сталі HSS 4241, що робить його міцним і довговічним Центрувальний наконечник забезпечує точне ведення свердла Конструкція спіралі дає змогу швидко знімати матеріал під час роботи, що знижує опір і збільшує швидкість свердління
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Свердло для дерева Yato HSS 16x100 мм 1 шт (YT-33870): Виробник YATO Призначення За деревом Тип свердла Спіральне тип хвостовика Шестигранне Маркування свердла HSS Діаметр 16,0 мм Загальна довжина 100 мм Робоча довжина 60 мм Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина робочої частини | 60 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
- Ціна: 207 ₴

