
Насадка викруткова USH ISOTIN : Pozidriv PZ3 x 50 мм. Torsion. титанова, подовжена. Уп. 10 шт.
1 134 ₴
- В наявності
- Код: UUSG0213632
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біта ISOTIN PZ3 X 50 мм TORSION 10 шт USH UUSG0213632 (Німеччина)
Опис UUSG0213632:
- Подвійний титановий шар.
- Твердість поверхні 3000 Vickers (стандартний біт TIN близько 2500 за Vickers).
- Оптимізована ударна в'язкість в сердечнику і більш товстий шар зносу забезпечують більш тривалий термін служби інструменту біт з олова зі стандартним покриттям.
- Торсіонна геометрія.
- Швидке блокування кріплення.
- Оптимальний захист від корозії.
Технічні характеристики UUSG0213632
| Виробник | USH |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір | PZ3 |
| Довжина, мм | 50 |
| Кількість, шт | 10 |
USH – компанія, створена в 1976 році в Німеччині. Має великий металургійний досвід і з самого початку USH спеціалізується на виробництві інструментів для механічних інструментів».Сьогодні став одним з найбільших виробників власників біт в Європі, відомий своєю надійністю.
Компанія розробила безліч моделей насадок-викруток та інших аксесуарів, таких як шнекові екстрактори і твердосплавні скрайбери.USH виробляє свій повний асортимент в Німеччині з особливою ретельністю, щоб створювати і розвивати високу якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USH |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 50 мм |
| Виконання біти | 1/4" |
| Квадрат | 1/4" |
| Маркування накінечника | PZ 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴

